• Detail firmy

Pavel Kulesa

Základní popis

Zajišťujeme statiku - domů, budov, staveb, statické zajištění staveb a budov, opravu statiky, mikropiloty, piloty, včetně základů staveb. Montujeme kotvy, nerezová táhla, šroubovice, helikální táhla. Jádrové vrtání, sanace betonových konstrukcí

Adresa

Jateční 1778/43
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11423951

Výrobky, činnosti

Armatury a výztuže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 208 222
Mobil: +420 603 879 838
Fax: +420 475 208 220
E-mail: statical@statical.cz
WWW: www.statical.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kulesa - Majitel

Zařazení v katalogu

Pobočky

Statical s.r.o.
Ohradní 1439/61A
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

Plotové centrum Ústí nad Labem

Prodej a montáž plotů a oplocení včetně příslušenství. Sloupky, sítě, tkaniny, branky a brány k různým objektům včetně montáže. Pletivo upravujeme dle požadavků. Nabízíme oplocení svařované, kované, hliníkové a plastové včetně příslušenství a doplňků.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.