• Detail firmy

ŽELEZNIČNÍ PROJEKČNĚ - STAVEBNÍ KANCELÁŘ s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby v oblasti dopravních a inženýrských staveb. Poskytujeme výstavbu a rektifikace jeřábových drah, opravy pozemní lanovky, výstavbu kolejových drážek pro vozíky ve výrobních halách, úpravou ploch ze zámkových dlažeb aj.

Adresa

Alej Svobody 29
322 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64358615

Výrobky, činnosti

Dopravní stavby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 530 632
Telefon: +420 377 526 182
E-mail: hutta@zpk-ds.cz
WWW: www.zpk-ds.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Dvořáček - Jednatel

Mobil: +420 602 488 520

Jaroslav Hutta - Jednatel

Mobil: +420 603 857 140

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Monhart Akustik s.r.o.

Zajišťujeme měření hluku a prašnosti, diagnostické měření hluku, návrhy a úpravy na snížení hluku v občanské a průmyslové výstavbě. Věnujeme se vypracování hlukových studií pro zjištění míry hlukové zátěže. Dodáváme akusticky pohltivé prvky ve formě betonových tvárnic a panelů realizujeme nejrůznější protihlukové úpravy - protihlukové kryty strojů a zařízení, protihlukové stěny apod.

SILNIČNÍ INŽENÝRSKÁ SPOLEČNOST, s.r.o.

Naše společnost provozuje akreditovanou zkušební laboratoř. Ta provádí zkoušení asfaltů, asfaltových směsí, kameniva, zemin a konstrukčních vrstev vozovek a další s tím související činnosti. Dále provádíme diagnostiky stávajících konstrukcí vozovek, zpracování kontrolních a zkušebních plánů staveb a technické poradenství na stavbách.

ELEKTROPAUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na elektroinstalace, a to jak bytové, tak i průmyslové. Realizujeme přípojky VN, NN, instalace hromosvodů, nabízíme revize. Provádíme zemní a výškové práce, zajistíme rovněž pronájem plošiny.