• Detail firmy

ALLEGRO, spol.s.r.o.

Základní popis

Prodej moravských vín od malopěstitelů a prodej sudových vín přímo od výrobce.Autokemp Hořice,Jičín,Hradec Králové,Vých.Čechy.Komplex čtyřlůžkových chat s restaurací a terasou se rozkládá v malebném prostředí Českého Podkrkonoší

Adresa

Švermova 92
460 10 Ostašov - Liberec XX

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41324145
DIČ:  192-41324145
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej moravských vín

od malopěstitelů a prodej sudových vín přímo od výrobce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 770 146
Mobil: +420 608 137 788
E-mail: kontakt@allegro.cz
WWW: www.allegrolbc.cz
WWW: Http://www.allegro.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Kašinský - Jednatel

Mobil: +420 608 137 788

Bořivoj Vlk - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PETRA AH, s. r. o.

Hotel Petra nabízí kvalitní ubytování v Liberci v atraktivní lokalitě pod Ještědem a zároveň 10 minut od centra Liberce. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i konání firemních akcí. V celém hotelu je zajištěný bezbariérový přístup.

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!