• Detail firmy

GAS-DET spol. s r.o.

Základní popis

Dodávky detektorů hořlavých i toxických plynů a par včetně kyslíku. Poradenství a projekce detektorů hořlavých a toxických plynů a par. Zajišťujeme se

Adresa

Mahenova 7
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25521764

Výrobky, činnosti

Detektory plynů (přenosné a stabilní)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 241 618
Mobil: +420 602 537 572
Fax: +420 543 241 618
E-mail: gasdet@sky.cz
WWW: gazdet.cz

Kontaktní osoba

Špaček

Další firmy v oboru

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.