• Detail firmy

VLK electronicC s.r.o.

Základní popis

Kabely scart, HDMI a DVI kabely zn: OEHLBACH s doživotní zárukou, LED diody a LED displeje KINGBRIGHT, autorádia, repro soustavy viz. náš e-shop

Adresa

Družstevní 434
763 15 Slušovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25551141
DIČ:  CZ25551141
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Import

Výrobky, činnosti

Kabely a konektory pro hi-fi a audio car program

jsme autorizovaní zástupci značky OEHLBACH. To je německý výrobce scart kabelů, HDMI a DVI kabelů, signálových a reprokabelů s doživotní zárukou!!!

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 430 883
Fax: +420 577 430 883
E-mail: vlk@zl.inext.cz
WWW: vlk-electronic.cz
Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.