• Detail firmy

Penzion Slunce

Základní popis

Hotelové ubytování

Adresa

Jesenická 7
795 01 Rýmařov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46126511
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  2000000

Výrobky, činnosti

Hotelové ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 212 790
E-mail: penzion.slunce@worldonline.cz
WWW: www.penzionslunce.jeseniky.com

Kontaktní osoba

Karel Vala - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.