• Detail firmy

Zbavitel David

Základní popis

Atrakce: Skákací hrady,Elektrický býk,Lidský fotbal,Dětský rytířský turnaj,Rytířský turnaj,Skluzavka bimbo,Tříkolky Trikke,Spiderfly,Nafukovací stěna,Čtyřkolky

Adresa

Junácká 3
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47969491
  • Služby

Výrobky, činnosti

Atrakce

Raptor,Horolezecká stěna,Super Tramp,Triker (novinka),Sumo simulátor,Gladiator,Lukostřelba,Bungee Running,Bungee Tramp,Aerotrim

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 410 663
Mobil: +420 739 201 002

Kontaktní osoba

David Zbavitel - Majitel

Další firmy v oboru

Jaroslav Hirš - barmanská show

Nabízím služby v oblasti pořádaní oslav a večírků včetně zajišťení kompletního servisu. Zajišťuji cateringové služby i hostesky. Zabývám se barmanstvím a realizuji vlastní barmanskou show na přání zákazníka při nejrůznějších příležitostech.

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.

Pavol Knapek

Zajišťujeme komplexní truhlářské práce. Nabízíme výrobu nábytku na míru - postele, stoly, skříně, lavice, komody, police či truhly. Vyrábíme kuchyňské linky a vestavěný nábytek na míru. Také vyrábíme pergoly, dřevěné terasy (deking), ploty a další. Jsme Divadlo Rybka. Hrajeme loutkové divadlo pro školy a školky, obce i kulturní centra.