• Detail firmy

Deum s.r.o.

Základní popis

Daňové poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd.

Adresa

Stránského 28
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25335910

Výrobky, činnosti

Daňové poradenství, vedení účetnictví, zpracování

Daňové poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd.

Kontaktní osoba

Luděk Palán - Jednatel

Mobil: 602 766 851
Další firmy v oboru

DEBERO s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví externí formou. Zajišťujeme personální a mzdovou agendu, zpracování účetnictví a daňové evidence, poradenství a přípravu k auditu. Služby jsou určeny zejména subjektům v lokalitě Boskovice a okr. Blansko.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.