• Detail firmy

Bohemia Investment, s.r.o.

Základní popis

Bohemia Investment, s. r. o. působí na českém trhu od roku 2003. Svým klientům poskytuje sjednání pojištění, úvěru a zprostředkování factoringu.

Adresa

Durychova 101
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27063801
Rok založení:  2003
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pojištení, úvěry.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 522 898
Telefon: +420 241 442 732
E-mail: office@bohemiainvestment.cz
E-mail: rkacer@bohemiainvestment.cz
WWW: www.bohemiainvestment.cz

Kontaktní osoba

Roman Kačer - Majitel

Telefon: 241 442 732

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

INPEMA s.r.o.

Naše rodinná firma má dlouholetou tradici v oblasti pojišťovnictví. Nabízíme pojištění v různých oblastech lidské činnosti. Zprostředkováváme pojistky u všech velkých pojišťoven v ČR. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenská a konzultační činnost v tomto oboru. Kompletní nabídku pojištění naleznete na našich internetových stránkách.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.