• Detail firmy

Aries Consult - Ladislav Buchta

Základní popis

Vymáhání pohledávek na trhu pohledávkových vztahů a na úseku poskytování organizačního,ekonomického a právního poradenství pro podnikatelské subjekty v oblasti Inkasa pohledávek

Adresa

Štěpánská
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45572691

Výrobky, činnosti

Vymáhání pohledávek na trhu

pohledávkových vztahů a na úseku poskytování organizačního,ekonomického a právního poradenství pro podnikatelské subjekty v oblasti Inkasa pohledávek

Kontaktní údaje

E-mail: ariesconsult@ariesconsult.cz
E-mail: info@ariesconsult.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Buchta - Majitel

Mobil: 602 178 595
Další firmy v oboru

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.