• Detail firmy

TRANSCOM WORLDWIDE CZECH REPUBLIC s.r.o.

Základní popis

Poskytování řešení řízení pohledávek. Nabídka komplexních služeb ve správě, inkasu a odkupu pohledávek. Poskytování řešení komunikace se zákazníky.

Adresa

Doudlebská 1699/5
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26697131
DIČ:  CZ26697131

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 507 800
Fax: +420 222 516 708
E-mail: infocz@transcom.com
WWW: www.transcomcms.com

Kontaktní osoba

Ing. Zbyněk Kadidlo - Jednatel

Jiří Šemeček - Obchodní ředitel

Telefon: +420 221 507 822

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.