• Detail firmy

FIL - PACK, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme průmyslové obaly z polyetylénu, CP boxy, CP rastry, šité průmyslové vložky, PE tvarovky, tištěné obaly pro zemědělství.

Adresa

Husova 144
507 13 Železnice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25933981
DIČ:  CZ25933981

Výrobky, činnosti

Laserové systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 671 552
Fax: +420 481 671 566
E-mail: fillpack@fillpack.cz
WWW: www.fillpack.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloš Bukovinský - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GREEN PLANET Investment s.r.o.

Zabýváme se výrobou transportních boxů, plastových palet a plastových chodníků, které jsou 100 % recyklovatelné. Vyrábíme pro automobilový, plastikářský, gumárenský a potravinářský průmysl.

BRAHA plasty s.r.o.

Lisováním plastických hmot a nástrojářstvím se zabýváme již od roku 1990. Dodáváme výlisky pro odběratele z oblasti kancelářských potřeb, ručního nářadí a technické výlisky (strojové díly). V roce 1999 jsme společnost reorganizovali a přestěhovali jsme se do větší výrobní haly. O pět let později jsem posílili a modernizovali strojový park a zároveň navýšili počet kvalifikovaných zaměstnanců.

TK OBALY s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem obalových materiálů z plastu i papíru (tašky, sáčky, fólie, obaly). Dodáváme různé rozměry, i na zakázku. V nabídce máme rovněž kancelářské potřeby, hygienické potřeby a sanitární doplňky. Kompletní sortiment naleznete na našich internetových stránkách.