• Detail firmy

MKV elektro s.r.o.

Základní popis

Provádíme montáž a servis zabezpečovacích kamerových či vstupních systému a elektroinstalace rodinných domů i průmyslových hal.

Adresa

Ostravská 311/7
747 70 Komárov

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28599489

Výrobky, činnosti

Provádíme montáž a servis zabezpečovacích systému

Provádíme montáž a servis zabezpečovacích kamerových či vstupních systému a elektroinstalace rodinných domů i průmyslových hal.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 422 580
E-mail: obchod@mkvelektro.cz

Kontaktní osoba

Vlasta Burdíková - Jednatel

Martin Burdík

Mobil: +420 732 422 580
Další firmy v oboru

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.

ALPEX servis, a.s.

Naše společnost zajišťuje velkoobchodní prodej topenářských náhradních dílů. Dodáváme náhradní díly ke sporákům, kotlům a ohřívačům, litinové rošty a pláty, čistící kartáče, hořáky atd. Nabízíme rovněž detekční a měřící přístroje pro servisní techniky. Distribuujeme výrobky firmy Siemens. Servisní zastoupení výrobců a kompletní sortiment naleznete na naších webových stránkách.