• Detail firmy

D&C Milling s.r.o.

Základní popis

Společnost , zaměřená na široké množství poskytování služeb ve strojírenství. Jsme schopni zajistit personal, např.nečekaného navýšení výroby u zákazníka

Adresa

Hasičská 171
739 91 Jablunkov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27816095
DIČ:  CZ27816095

Výrobky, činnosti

Personální agentura

Kontaktní osoba

Andrej Časnocha - Jednatel

Pavol Dominko - Jednatel

Mobil: +420 776 571 685
E-mail: dominko@dc-milling.com
WWW: www.dc-milling.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.