• Detail firmy

PROSPEKTA AIR s.r.o.

Základní popis

Dodávka a montáž vzduchotechniky včetně zajištění subdodávek. Výroba nerez digestoří, potrubí a ALP. Prodej ventilátorů a VZT příslušenství.

Adresa

Bludovice 143
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26881985
DIČ:  CZ26881985

Výrobky, činnosti

Dodávka a montáž vzduchotechniky

Dodávka a montáž vzduchotechniky včetně zajištění subdodávek. Výroba nerez digestoří, potrubí a ALP. Prodej ventilátorů a VZT příslušenství.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 652 017

Kontaktní osoba

Ing. Nora Bilíčková - Jednatel

David Bilíček - Jednatel

Další firmy v oboru

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej a montáž klimatizačních a rekuperačních jednotek, systémů pro vytápění a ohřev užitkové vody, chladících a mrazících zařízení. Zakázky realizujeme na klíč, od poradenství, přes dodávky a montáž, až po zajištění servisu. Věnujeme se rovněž výrobě saun. Vyrobíme a namontujeme Vám domácí saunu přesně na míru Vašim požadavkům a přáním.

QSDATA

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti snímačů a tiskáren čárových kódů. Dodáváme systémy čárových kódů, RFID, tiskárny, snímače, přenosné terminály pro sběr dat včetně spotřebního materiálu, jako jsou etikety, barvící pásky TTR, textilní visačky a mnoho jiného. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.