• Detail firmy

DAST - TRADE s.r.o.

Základní popis

Provádíme zakázkovou kovovýrobu všeho druhu - práškové lakování komaxit svařování CO2, vypalovaní plazmou, řezání kovových profilů ,stříhání, ohýbání plechů,ohraňovací lis

Adresa

Jeseník nad Odrou 150
742 33 Jeseník nad Odrou

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25863193
DIČ:  CZ25863193

Výrobky, činnosti

Provádíme zakázkovou kovovýrobu všeho druhu

Provádíme zakázkovou kovovýrobu všeho druhu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 777 762

Kontaktní osoba

Jan Knaibl - Jednatel

Zdeněk Knaibl - Jednatel

Další firmy v oboru

AP Sinfera s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku hutního materiálu, především svitkových plechů válcovaných za tepla a tlustých kvarto plechů v jakostech S235 a S355. Okrajově dodáváme profilovou ocel I, U, IPE, HEA, HEB, v tyčích a kulatiny. Nabízíme profesionální poradenství v hutnickém průmyslu.

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.