• Detail firmy

WECZEREK spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka zámečnických prací, kovovýroby, svářečské práce (DIN18800 Teil 7), ocelové konstrukce, svařování hliníku a nerezi.

Adresa

Polní 662/9
747 21 Kravaře

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62361163
DIČ:  CZ62361163

Výrobky, činnosti

Zámečnická výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 031 020
E-mail: info@weczerek.cz
WWW: www.weczerek.cz

Kontaktní osoba

Norbert Weczerek - Jednatel

Mobil: +420 777 222 568

Ing. Michal Weczerek - Ředitel

Telefon: +420 595 031 020
E-mail: info@weczerek.cz
Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

DAVID LINDOVSKÝ METAL

Jsme firma zabývající se prodejem spojovacího materiálu, a to formou velkoobchodní a maloobchodní. Nabízíme celý sortiment dle norem ve všech pevnostních třídách a povrchových úpravách. Dodáváme kotevní techniku, brusivo, železářské zboží, vruty, závitové tyče, vrtáky do kovu, šroubováky, maticové a nástrčkové klíče, kladívka, měřidla, hřebíky a další. Více informací na internetových stránkách.