• Detail firmy

VALDŠTEJN HOTEL

Základní popis

Hotel s kompletními hotelovými službami, s komorní klidnou atmosférou. Restaurace a Valdštejnská krčma nabízí speciality české i zahraniční kuchyně. Nabízíme pořádání svatebních a rodinných oslav a hostin, firemních večírků a rautů, catering.

Adresa

Letná 76/73
460 11 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25011057

Výrobky, činnosti

Hotel

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 340 111
Fax: +420 482 710 487
E-mail: valdstejn@ti.cz
WWW: www.valdstejn.cz

Kontaktní osoba

p. Horňáčková

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

PETRA AH, s. r. o.

Hotel Petra nabízí kvalitní ubytování v Liberci v atraktivní lokalitě pod Ještědem a zároveň 10 minut od centra Liberce. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i konání firemních akcí. V celém hotelu je zajištěný bezbariérový přístup.

HOTEL TRIM

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav. V hotelu se nachází i nekuřácká restaurace a nebo bowling bar, který je otevřen pro veřejnost.