• Detail firmy

TIME SERVICE a.s.

Základní popis

Nabídka světelných reklamních ploch City Light Vitrine na veřejných hodinách ve městech ČR a SR.

Adresa

Tusarova 41
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63999820
DIČ:  CZ63999820
Rok založení:  2002
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Hodiny

veřejné

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 872 193
E-mail: info@timeservice.cz
WWW: www.timeservice.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Šťastný - Předseda představenstva

Mobil: +420 602 365 158

Miroslav Nekola - Člen představenstva

Renáta Šťastná - Člen představenstva

Další firmy v oboru

ARCADIA PRAHA, s.r.o.

Zabýváme se kompletní organizací eventových akcí na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme pořádání společenských akcí jako jsou koncerty, oslavy, večírky, sportovní akce. Věnujeme se realizaci charitativních kampaní. Spolupracujeme s mnoha významnými nadacemi. Připravujeme propagační akce na míru, firemní prezentace, road show, street promotion či spotřebitelskou soutěž.

Fly Up Adventures s.r.o.

Lety balónem v našem pojetí jsou propojením ukázky přírodních krás, osobního přístupu k pasažérům a všeobecné pohody na palubě. Létáme jen za dodržování bezpečnostních předpisů balónového létání a v počasí vhodném pro pasažérské lety. Dokážeme nabídnout i nájemní lety s individuálním programem a lety z vyžádaných destinací. Upoutané lety jako doprovodný program k oslavám a eventům.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.