• Detail firmy

František Kregl - FK servis

Základní popis

Vyrábíme zařízení pro odvod tepla a kouře, požární rolety a roletové požární uzávěry. Nabízíme návrhy, projekci, výrobu, montáž i revize systému.

Adresa

Nepřímská 789
273 06 Libušín

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12389161

Výrobky, činnosti

Svařovací zástěny, ochranné svařovací potřeby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 672 900
Mobil: +420 603 868 676
Fax: +420 312 672 371
E-mail: fk_servis@mbox.vol.cz
WWW: www.fkservis.cz

Kontaktní osoba

František Kregl - Jednatel

Další firmy v oboru

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.

Pavel Kejla

Specializujeme se na oblast svařovací techniky. Zajišťujeme prodej svařovacích strojů a zařízení včetně veškerého příslušenství. Nabízíme hořáky, řezné, brusné a lamelové kotouče, svařovací kabely, ochranné svařovací pomůcky a mnoho jiného. Naše služby zahrnují rovněž opravy a záruční i pozáruční servis svářeček či odborné poradenství k námi nabízenému zboží. Neváhejte nás kontaktovat!

SYGO s.r.o.

Zajišťujeme samoobslužný prodej nejrůznějšího sortimentu pro stavební průmysl, dům a zahradu. Nabízíme ruční a elektrické nářadí, stavební nářadí, stavební chemii, spojovací materiál, svářecí techniku, zahradní nářadí a techniku, pracovní oděvy i pracovní obuv. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.