• Detail firmy

ULYSSES T.R.U.S.T. PRAGUE spol. s r. o.

Adresa

Jeruzalémská 10
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49707809
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Cestovní agentury

pobytové a poznávací zájezdy zahraniční Tunisko, Thajsko, Egyprt, Bali, SAE

Kontaktní údaje

Fax: +420 271 732 817
E-mail: info@ckulysses.cz
E-mail: ilysses@asmnet.cz
WWW: www.ulysses.cz
WWW: esdat.cz/ulysses
Další firmy v oboru

CZECH SPORT TRAVEL s.r.o.

Naše cestovní kancelář se specializuje na všechny typy sportovních zájezdů, které mohou být individuálně přizpůsobeny požadavkům každého klienta. Nabízíme zájezdy na MS v hokeji 2017, zájezd na Manchester United a Arsenal, zájezd do Monte Carla na Rolex Masters, zájezdy na Premier League a mnoho dalších dle Vašich požadavků. Sestavíme Vám zájezd přímo na míru.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.

CESTOVNÍ AGENTURA GLOBUSTRAVEL.CZ

Nabízíme internetový a kamenný prodej zájezdů. Specializujeme se na přípravu nabídek, hlavně námi navštívených kapacit a hotelů, kde byli naši zákazníci spokojeni. Navštívili jsme za 10 let téměř všechny destinace Egypt, Kypr, Tunisko, Řecko, Bulharsko, Itálie, Chorvatsko, Turecko, Madeiru, Spojené Arabské Emiráty a Thajsko. V každé zemi jsme viděli minimálně 30 hotelů a známe hotely detailně.