• Detail firmy

FAMA spol. s r.o.

Základní popis

Montáž elektrických rozvodných a spínacích zařízení a zboží z plastů.Kovoobrábění - zámečnictví - povrchové úpravy a svařování kovů.

Adresa

Dlouhá 1650
664 34 Kuřim

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18828264

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 431 720
Telefon: +420 541 232 003
Fax: +420 541 230 003
E-mail: famacz@iol.cz
WWW: www.famacz.eu/

Kontaktní osoba

Miluše Michnová - Jednatel

Ing. Tomáš Vaněk - Jednatel

Mobil: +420 603 286 139

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

SOKOLA Group s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku. Vyrábíme vestavěné skříně, dětské a studentské pokoje, obývací stěny, ložnice, kancelářský nábytek, kuchyňský nábytek a mnoho dalšího. Zajišťujeme zakázkové práce pro nábytkářský průmysl.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.