• Detail firmy

TRAKT - poradenské, konzultační a vzdělávací služby

Adresa

Křížkovského 5
771 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49556606
DIČ:  379-5956121204

Výrobky, činnosti

Analýzy spokojenosti zaměstnanců

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 227 210
Mobil: +420 602 752 114
Fax: +420 585 227 210
E-mail: trakt@trakt.cz
WWW: www.trakt.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Michal Černý

Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

KOLINT s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na daňové poradenství, ekonomické rozbory a prognózy. Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou a mzdovou evidenci pro právnické i fyzické osoby, ale také pro neziskové organizace. Nabízíme kompletní servis v oblasti účetnictví, zajištěný našimi profesionálními účetními. Na našich internetových stránkách naleznete seznam všech poskytovaných služeb.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.