• Detail firmy

Strojírna Pálava, a.s.

Základní popis

Akciová společnost STROJÍRNA PÁLAVA patří mezi přední firmy v ČR v oblasti realizace strojně-technologických zařízení pro masný průmysl se zaměřením na: Zařízení pro příjem a ustájení dobytka; Porážky hovězí, vepřové, ovčí; Bourárny; Masné výroby;

Adresa

areál Alstom Power
692 01 Mikulov

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49702530
DIČ:  CZ49702530

Výrobky, činnosti

Stroje a zařízení pro masný průmysl

Kompletní porážky - hovězí, vepřové, skopové;

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 503 264
Mobil: +420 602 214 954
E-mail: info@s-palava.cz
E-mail: kladno@s-palava.cz
WWW: www.s-palava.cz

Kontaktní osoba

ing. Jan Pašek - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

LTU servis s.r.o.

Hlavní produkt naší společnosti je kovovýroba, svařování, obrábění, pálení výpalků, dělení hutního materiálu. Vyrábíme ocelové svařence do 10 tun.

LIKAL, s.r.o. - poplastování

Zabýváme se povrchovou úpravou kovů poplastováním. Upravujeme zejména kluzné trny a kotevní tyče pro komunikaci, čímž se tyto prvky stávají odolnými proti korozi. Dále nabízíme povrchovou úpravu zemních a horninových kotev, pilotů, pilířů v oblasti styku se zeminou, tepelných přechodů, říms, chodníku, mostů, protihlukových clon, odvodňovacích žlabů a dalších prvků.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.