• Detail firmy

NOVOPOL, a. s.

Základní popis

Jsme výrobce pěnového polystyrenu a nasávané kartonáže. Zajišťujeme prodej - polystyrenové přepravní obaly, boxy, ochranné prvky, ochrany hran a rohů, termoboxy, dekorační tvarovky, EPS izolační skruže. Přepravní palety z nasávané kartonáže.

Adresa

Velký Třebešov 20
552 02 Velký Třebešov

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25262173

Výrobky, činnosti

Polystyren

pěnový polystyren ve formě bloků, desek, tvarovek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 451 202
Mobil: +420 602 481 939
Fax: +420 491 451 204
E-mail: trebesov@novopol.cz
WWW: www.novopol.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Jelen - Obchodní ředitel

Mobil: +420 602 481 939

Zdeněk Rydlo - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.