• Detail firmy

PROCYON COMPUTERS, s.r.o.

Adresa

Hviezdoslavova 29a
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  16355946

Výrobky, činnosti

Počítačové sítě
Kancelářská technika

Kontaktní osoba

Kodrla

Další firmy v oboru

ATS - elektronic s.r.o.

ATS - anténní televizní systém zajišťuje komplexní prodej, montáž, opravy a poradenství STA, DVB-T, HD Signalu, HDTV a dalších. Provádíme instalace a dodávky zařízení pro příjem satelitního digitálního vysílání, ale i pozemního digitálního televizního vysílání. STA je systém společného příjmu televizních, rozhlasových a satelitních signálů v bytových domech. HDTV - vysoké rozlišení signálu.

BRASTRO spol. s.r.o.

Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu a telekomunikační techniky. Nabízíme kompletní sortiment pro montáž a opravy rozvodů NN a VN, elektroinstalační materiály pro rozvody, zásuvky domovní a průmyslové, vypínače, jističe, chrániče, rozvaděče a ukončovací prvky a nářadí či ozvučovací a konferenční systémy.

STAMPO - KARTON, s.r.o.

V našem polygrafickém centru provádíme kašírování a zhotovení šanonů, dále pak výseky reklamních sloh a stojanů, krabiček i kartonových obalů. Provádíme perforaci, ražbu a číslování. Zabýváme se také výseky plastů a těsnění.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

Téměř okamžitým výsledkem jsou přední místa ve vyhledávačích, tedy možnost být viděn. Pro nás je též neméně důležité zadávat i poptávky.

Pavel Ponka
jednatel

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.