• Detail firmy

PROCYON COMPUTERS, s.r.o.

Adresa

Hviezdoslavova 29a
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16355946

Výrobky, činnosti

Počítačové sítě
Kancelářská technika

Kontaktní osoba

Kodrla

Další firmy v oboru

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.

BOSSYS, s.r.o.

Specializujeme se na projektování a montáž systémů inteligentní elektroinstalace a automatizace budov občanské i průmyslové výstavby. Inteligentní systémy budov sdružují a optimalizují řídicí i zabezpečovací systémy. Inteligentní elektroinstalace ovládá zabezpečovací a protipožární systémy, vstupní systémy, regulace vytápění, klimatizace, automatické zavlažovací systémy, osvětlení apod.

SYNTAL, spol. s r.o.

Společnost se specializuje na vývoj informačních systémů a aplikací pro středně velké a malé podniky. Nabízíme návrh a implementaci informačního systému, návrh a správu databází, správu serverů a mnoho dalších služeb v oblasti informační technologie.