• Detail firmy

PROCYON COMPUTERS, s.r.o.

Adresa

Hviezdoslavova 29a
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16355946

Výrobky, činnosti

Počítačové sítě

Kontaktní osoba

Kodrla

Další firmy v oboru

LYGRE spol. s r.o.

Zabýváme se montáží televizních antén. Dodáváme satelitní komponenty. U nás zakoupená zařízení Vám naladíme a předvedeme, buď na prodejně nebo po domluvě i Vás doma. Provádíme odstranění starých anténních systémů ze střech objektů, rekonstrukce satelitních rozvodů, montáže optického vedení, realizace kabelových televizí. Pro více informací navštivte naše www stránky, kde naleznete i reference.

ELMONT-swiss, s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou elektrických zařízení, kabeláží, elektrických rozvodných systémů pro komunální stroje, speciální vozidla, stavební stroje, zemědělskou techniku a železniční dopravu. Dále také výrobou komponentů a datových kabelů pro strukturované sítě.Vyrábíme náhrady již nevyráběných dílů a replik pro automobilový průmysl i kolejové vozy.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.