• Detail firmy

PROCYON COMPUTERS, s.r.o.

Adresa

Hviezdoslavova 29a
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  16355946

Výrobky, činnosti

Počítačové sítě
Kancelářská technika

Kontaktní osoba

Kodrla

Další firmy v oboru

SYNTAL, spol. s r.o.

Společnost se specializuje na vývoj informačních systémů a aplikací pro středně velké a malé podniky. Nabízíme návrh a implementaci informačního systému, návrh a správu databází, správu serverů a mnoho dalších služeb v oblasti informační technologie.

GMC-měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje a další. Kompletní sortiment najdete na našich www str.

TONERNOVA s.r.o.

Již 10 let se zabýváme prodejem a servisem kancelářské techniky, renovacemi tonerů a kopírováním. Dodáváme kopírky, tiskárny, faxy a multifunkční zařízení včetně spotřebního materiálu a zajištění údržby. Vyrábíme řezanou grafiku, provádíme laminace, různé druhy vazeb, potisk triček a mnoho dalšího. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

LUTOMA, s. r. o.
Po nasbíraných zkušenostech jsme prodloužili spolupráci i na další období a můžeme ji vřele doporučit. Práce s portálem je jednoduchá, přehledná se zpětnou vazbou statistik.

Milan Hartwich
obchodní manažer

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.