• Detail firmy

PROCYON COMPUTERS, s.r.o.

Adresa

Hviezdoslavova 29a
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  16355946

Výrobky, činnosti

Počítačové sítě
Kancelářská technika

Kontaktní osoba

Kodrla

Další firmy v oboru

SOLACE a.s.

Poskytujeme obchodní a logistické služby v oblasti kabelových nosných systémů, přípojnicových systémů a speciálních kabelů, vodičů a kabelového příslušenství se zaměřením na použití ve všech oblastech průmyslu.

KNÖTIG - telekomunikační materiál

Specializujeme se na vývoj, výrobu a prodej telekomunikačních, sdělovacích, silových kabelů a vodičů, kabelů pro EZS a EPS, datových a počítačových kabelů, kabelů pro měření a regulaci, kabelů pro strukturovanou kabeláž, kabely pro fotovoltaické systémy a kabelů s funkční odolností v ohni dle vyhlášky č.23/2008 Sb a její novely vyhlášky č.268/2011 Sb.Poskytujeme odborné poradenství v oboru kabelů.

SCORPION SYSTEM

Specializujeme se na instalace a servis elektronické zabezpečovací signalizace. Zajišťujeme zabezpečení fotovoltaických elektráren a průmyslových objektů. Provádíme rekonstrukce, opravy a údržbu nemovitostí v oblasti topenářství a vodoinstalace.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference
KARS, spol. s r.o.
I v období, ve kterém nemáme vlastní nabídky a poptávky, jsme informováni o stavu na tržišti. Díky tomu jsme již získali nové zákazníky a investice do tohoto způsobu prezentace se již vyplácí.
Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.