• Detail firmy

PROCYON COMPUTERS, s.r.o.

Adresa

Hviezdoslavova 29a
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16355946

Výrobky, činnosti

Počítačové sítě

Kontaktní osoba

Kodrla

Další firmy v oboru

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.

BOSSYS, s.r.o.

Specializujeme se na projektování a montáž systémů inteligentní elektroinstalace a automatizace budov občanské i průmyslové výstavby. Inteligentní systémy budov sdružují a optimalizují řídicí i zabezpečovací systémy. Inteligentní elektroinstalace ovládá zabezpečovací a protipožární systémy, vstupní systémy, regulace vytápění, klimatizace, automatické zavlažovací systémy, osvětlení apod.

LYGRE spol. s r.o.

Zabýváme se montáží televizních antén. Dodáváme satelitní komponenty. U nás zakoupená zařízení Vám naladíme a předvedeme, buď na prodejně nebo po domluvě i Vás doma. Provádíme odstranění starých anténních systémů ze střech objektů, rekonstrukce satelitních rozvodů, montáže optického vedení, realizace kabelových televizí. Pro více informací navštivte naše www stránky, kde naleznete i reference.