• Detail firmy

PROCYON COMPUTERS, s.r.o.

Adresa

Hviezdoslavova 29a
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  16355946

Výrobky, činnosti

Počítačové sítě
Kancelářská technika

Kontaktní osoba

Kodrla

Další firmy v oboru

BRASTRO spol. s.r.o.

Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu a telekomunikační techniky. Nabízíme kompletní sortiment pro montáž a opravy rozvodů NN a VN, elektroinstalační materiály pro rozvody, zásuvky domovní a průmyslové, vypínače, jističe, chrániče, rozvaděče a ukončovací prvky a nářadí či ozvučovací a konferenční systémy.

SYNTAL, spol. s r.o.

Společnost se specializuje na vývoj informačních systémů a aplikací pro středně velké a malé podniky. Nabízíme návrh a implementaci informačního systému, návrh a správu databází, správu serverů a mnoho dalších služeb v oblasti informační technologie.

AB technik, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem výpočetní techniky, od počítačů, přes notebooky po řešení počítačových sítí. Rovněž se zabýváme LED osvětlením, audiovizuální technikou. Prodáváme fotoaparáty, kamery i spotřební materiál pro kanceláře. Zprostředkováváme servis kopírovacích strojů, tiskáren a ostatní výpočetní techniky. Více informací na našich internetových stránkách.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

T KONFEX s.r.o.


Ukázali sa nové možnosti uplatnenia odevnej technológie u nových zákazníkov a na nových trhoch, o ktorých sme doteraz nevedeli.

Ing. Andrej Diko

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.