• Detail firmy

VARIEL a.s.

Základní popis

Výroba a prodej technologických, armádních a mobilních kontejnerů, domků a skříní, městských mobiliářů a poštovních schránek.

Adresa

Průmyslová 1034
285 22 Zruč nad Sázavou

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45148287
DIČ:  CZ45148287
Rok založení:  1964
Počet zaměstnanců:  500

Výrobky, činnosti

Kovovýroba na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 536 203
Telefon: +420 327 536 111
E-mail: info@variel.cz
WWW: www.variel.cz

Kontaktní osoba

Ing. Roman Výborný - Předseda představenstva

Telefon: +420 327 536 201

Ing. Petr Štěpán

Další firmy v oboru

L.SKR s.r.o.

Zabýváme se výrobou zahradních branek a bran značky SAVAN. Vyrábíme posuvné a průmyslové křídlové brány, garážová vrata nebo kované oplocení. Součástí naší nabídky je kompletní sortiment příslušenství a doplňků. Zajišťujeme montáže, instalace a odborné poradenství. Jsme schopni realizovat i atypickou výrobu dle Vašich návrhů.

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.

ZFK - Kovovýroba Příbram

Zhotovujeme kovová vrata, kovová zábradlí, kovová svodidla, kovové mříže, kovové přístřešky, kovová zábradlí, kovové ploty či kovové schodiště. Zabezpečujeme výrobu z nerezové oceli, povrchové úpravy kovů, lehké konstrukce, protihlukové stěny i kompletní odhlučnění prostor a zařízení.