• Detail firmy

AL INVEST BŘIDLIČNÁ, a.s.

Základní popis

Společnost AL INVEST Břidličná, a.s. je významný evropský výrobce obalových materiálů a válcovaných polotovarů z hliníku, který zaměstnává více jak 800 lidí

Adresa

Bruntálská 8
793 51 Břidličná

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27376184
DIČ:  CZ27376184
Rok založení:  2002
Počet zaměstnanců:  990
Roční obrat:  3208846000

Výrobky, činnosti

Hliníkové fólie

Společnost AL INVEST Břidličná, a.s. je významný evropský výrobce obalových materiálů a válcovaných polotovarů z hliníku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 221 111
Fax: +420 554 222 700
E-mail: info@alinvest.cz
WWW: www.alinvest.cz

Kontaktní osoba

PETR OTAVA - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KST MEMBRANE s.r.o.

Prodáváme kvalitní, certifikované hydroizolace - asfaltové pásy, PVC i TPO fólie, tepelné izolace - EPS, XPS i MW. Dále nabízíme OSB desky, sádrokartony, fólie a další materiál. Na hydroizolace poskytujeme až 15-ti letou záruku! U nás zakoupený materiál Vám dopravíme na stavbu, případně Vám zprostředkujeme rovněž realizaci stavby vč. technického poradenství. Garantujeme zajímavé ceny!

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.

Tomáš Paseka

Nabízíme izolace střech, hydroizolaci plochých střech a zateplení střech, rekonstrukci teras či balkónů. Montujeme všechny klempířské prvky.