• Detail firmy

VESTA spol. s r.o.

Základní popis

Nejen levné ubytování Praha nabízí cestovní agentura VESTA a. s. Nabízíme levné ubytování s denně aktualizovanou cenovou nabídku různých typů ubytování v Praze s možností on-line rezervace. Zajišťujeme krátkodobé levné ubytování.

Adresa

U lužického semináře 99/22
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18628681
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Hotelové ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 617 458
Mobil: +420 604 125 095
Fax: +420 224 225 790
E-mail: majerova@ckvesta.cz
WWW: www.ckvesta.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Čížek - Jednatel

Ing. Pavel Smeták - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CONTRADICTION s.r.o.

Náš zrekonstruovaný statek ve Starém Kolíně nabízí tradiční a příjemné prostory vhodné pro nejrůznější firemní a společenské akce, rodinné oslavy či svatby. Zajistíme pro Vás ubytování, veškeré vybavení, catering a samozřejmě také personál. V areálu našeho statku naleznete i jízdárnu s nabídkou projížděk po okolí či mini ZOO s možností pohlazení a krmení zvířátek. Pořádáme i výlety pro školy.

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.