• Detail firmy

VESTA spol. s r.o.

Základní popis

Nejen levné ubytování Praha nabízí cestovní agentura VESTA a. s. Nabízíme levné ubytování s denně aktualizovanou cenovou nabídku různých typů ubytování v Praze s možností on-line rezervace. Zajišťujeme krátkodobé levné ubytování.

Adresa

U lužického semináře 99/22
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18628681
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Hotelové ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 617 458
Mobil: +420 604 125 095
Fax: +420 224 225 790
E-mail: majerova@ckvesta.cz
WWW: www.ckvesta.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Čížek - Jednatel

Ing. Pavel Smeták - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.