• Detail firmy

KES v.o.s.

Základní popis

Specializujeme se na výrobu, prodej a servis technologických celků v oblasti gastronomie.

Adresa

Sadová 609
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00534072

Výrobky, činnosti

Velkokuchyně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 631 542
Telefon: +420 558 631 543
Telefon: +420 558 631 541
E-mail: info@kes-fm.cz
WWW: www.kes-fm.cz

Kontaktní osoba

ZDENĚK NITRA - Jednatel

Mobil: +420 724 484 675

ZDENĚK JEŽ - Jednatel

JOSEF CZERNÝ - Jednatel

Další firmy v oboru

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.