• Detail firmy

MANAGEMENT TRAINING CENTER, s.r.o.

Základní popis

Komplexní služby v oblasti vzdělávání, konzultace managementu pro práci s lidmi, podpora organizačního a personálního rozvoje. Firemní kultura – semináře – výcvikové programy – rozvoj osobnosti. Podporujeme rozvíjející se malé a střední firmy.

Adresa

Sudoměřská 39
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62418530
DIČ:  CZ62418530
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Organizace projektů

Kontaktní údaje

E-mail: jen.michal@mtc.cz
WWW: www.mtc.cz

Kontaktní osoba

Michal Havlíček

Mobil: +420 603 544 449

Ing. Mirka Polcarová

E-mail: polcarovam@tiscali.cz
Další firmy v oboru

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

FM Institute, s.r.o.

Nabízíme rekvalifikační a jiné vzdělávací kurzy z oblasti Facility managementu a správy majetku. Kurzy pořádáme jako veřejné i na zakázku pro jednotlivce nebo firemní skupiny, jsme schopni upravit i některé kurzy dle požadavku a zaměření Vaší firmy. Odborným garantem vzdělávacích programů je IFMA CZ.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.