• Detail firmy

VÁCLAV ZELENKA - NÁSTROJÁŘ

Základní popis

*Výroba vstřikovacích forem na plastové součásti *Poradenství v oblasti návrhu a konstrukce forem *Konstrukce *CNC obrábění elektrod *Oprava vyvařováním a údržba forem *Výroba různých přípravků a dílů

Adresa

Nad Hradním vodojemem 67
162 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41164717
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  3500000

Výrobky, činnosti

Poradenství v oblasti návrhu a konstrukce forem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 312 030
Mobil: +420 607 985 429
Fax: +420 224 312 030
E-mail: zelenka-nastrojar@volny.cz
WWW: www.nastrojarna-zelenka.cz

Kontaktní osoba

Václav Zelenka

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vemi color s.r.o.

Zabýváme se prodejem materiálů a vybavení pro autolakovny, truhlárny a pro průmysl. Nabízíme materiál pro lakování karosérií a opravárenské lakování, nářadí, barvy a laky na dřevo, brusivo, podkladový a pomocný materiál, interiérové barvy, fasádní systémy, stříkací techniku a mnoho dalšího.

PPB services, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je kovoobrábění a svařování hliníkových, ocelových a nerezových materiálů. Vyrábíme na míru stojany, regály a další nábytek do obchodních a kancelářských prostor. Dále se věnujeme výrobě kuchyňských linek a vestavěných skříní. Dodáváme kvalitní produkty za příznivé ceny. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte se i Vy jedním z nich!

Ing. Miroslav VYBULKA

Zabýváme se výrobou a prodejem kvalitního nářadí pro elektromontážní práce. Nabízíme ruční hydraulické i mechanické nářadí - elektrohydraulické pohony, lisovací hlavice, nůžky na kabely, lisovací kleště, hydraulické nůžky, děrovací stroje, kabelové válečky a šrouby. Provádíme záruční i pozáruční servis a provozujeme půjčovnu nářadí.