• Detail firmy

Kulhavý Stanislav

Základní popis

Působnost firmy je v oblastech: kooperativní výroba, Security systémy, nerezový nábytek, ekologie, plastické hmoty a nástrojárna.

Adresa

Žampach 4
254 01 Jílové u Prahy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65463439
DIČ:  CZ6206072103
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  60

Výrobky, činnosti

Nástrojárna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 950 240
Telefon: +420 241 950 771
Fax: +420 241 952 165
E-mail: kulhavyml@kulhavy.cz
WWW: www.kulhavy.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Kulhavý

Další firmy v oboru

Jaroslav Bureš

Nabízíme kompletní služby truhlářství. Nabízíme výrobu regálů, pultů, stojanů, barů, sektorového nábytku, kuchyňských linek, pergol, stání, altánů a zahradních domů na míru.Provádíme pokládku laminátových, dřevěných a vinylových podlah nebo koberců.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.