• Detail firmy

HARDMAN spol. s.r.o.

Adresa

Selská 70
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16361652
DIČ:  33616361652
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  1000000

Výrobky, činnosti

Brusivo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 235 234
E-mail: hardman@uh.cz

Kontaktní osoba

Kuřil

Pobočky

HARDMAN UH a.s.
Dlouhá 688
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

CENTRIF s.r.o.

Zabýváme se výrobou odlitků s možností dalších povrchových úprav. Náš výrobní program zahrnuje páky, držáky, ozubená kola, kladky, příruby, víka a jiné strojní součástí (i tvarově složitější) a z uměleckých odlitků například plakety, miniatury, sošky, přívěšky, přezky, spony a mnoho jiných produktů ve vysoké kvalitě. Více informací o našich výrobcích naleznete na stránkách firmy.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

creinos - Jaroslav Pokorný

Konstrukční kancelář creinos poskytuje konstruktérské služby, technickou profesionalitu a přesvědčivé výsledky. Provedeme konstrukci forem, jednoúčelových strojů, strojních součástí a sestav, výrobu přípravků a prototypů. Vyvíjíme nové výrobky, roboty a navrhujeme svěží produktový design. Vyřešte své úlohy prostřednictvím našich služeb.