• Detail firmy

KOBIT, s.r.o.

Základní popis

Již od roku 1992 se zabýváme vývojem a výrobou strojů a zařízení pro opravy a výstavbu asfaltových silnic, jejich údržbu v letním i zimním období, komunální techniky pro čištění měst, svoz odpadu

Adresa

Konecchlumská 1100
506 01 Jičín

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44792247
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  65
Roční obrat:  500000000

Výrobky, činnosti

Dopravní technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 546 411
Fax: +420 493 522 974
E-mail: kobit@kobit.cz
WWW: www.kobit.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Latyn, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky diamantových a brusných nástrojů, diamantových řezacích strojů, drtičů polystyrenu, badií na beton, zařízení pro svařování PE potrubí a dalších zařízení určených pro stavitelství. Provádíme rovněž plasmové řezání CNC HiTec. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje montáž, demontáž a pronájem lešení značky PERI, dále pak montáž a demontáž bednění, a to jak stropního, tak i opěrného. Působíme po celé České republice.