• Detail firmy

MONIKA PROMOTION s.r.o.

Základní popis

Zakázková výroba diářů www.Diana.cz, sklad reklamního zboží, dovoz, tiskárna, psací potřeby www.PENS.cz a reklamní textil www.PANDY.cz

Adresa

Jalodvroská 836/22
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25771868
DIČ:  CZ 25771868
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kalendáře

Kontaktní údaje

Fax: 241 445 540
Fax: +420 241 445 540
E-mail: info@monika.cz
WWW: promogift.cz
WWW: www.monika.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Šmíd

Telefon: 608 950 005
E-mail: info@monika.cz

Jiří Svoboda - Jednatel

Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.