• Detail firmy

ZKOS RaMiMa, s.r.o.

Základní popis

Nabídka služeb realitní kanceláře. Zajištění finančního servisu.Zajištění ochrany objektů a majetku. Poskytování bezpečnostních a doprovodných služeb.

Adresa

Kundratka 1944/17
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28167490
Rok založení:  1989
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Zajištění ochrany objektů a majetku.

Správa údržby pořádku interiéru nebo nemovitosti.Realitní,zprostředkovatelská a obchodní činnost.

Kontaktní údaje

Mobil: 603 410 238
Mobil: 604 113 562
Mobil: 603 462 560
E-mail: agentura@ramima.cz
WWW: zkosramima.cz

Kontaktní osoba

Milan Ing.Švarc - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.