• Detail firmy

MICRONIC Přerov s.r.o.

Základní popis

Inteligentní elektroinstalace, řízení a regulace vytápění, ovládání rolet a žaluzií, LED pásky a osvětlení, světelné scény, systémové meteostanice, řízené větrání, řízení bazénových technologií, EZS a EPS, ovládání dotykovýmy telefony a tablety.

Adresa

Na Hrázi 15
750 00 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25381741
DIČ:  CZ25381741
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výpočetní technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 435 377
Telefon: +420 606 677 715
E-mail: info@chytrybyt.cz
WWW: www.chytrybyt.cz

Kontaktní osoba

Daniel Smička - Jednatel

Ing. Vojtěch Štibora - Obchodní ředitel

Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.