• Detail firmy

SYNERGA a.s.

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti systémových integrací, měření, elektromontáží, slaboproudých instalací a výstavby a rekonstrukcí zdrojů tepla.

Adresa

Masná 229/34
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60735678
DIČ:  CZ60735678
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  40
Roční obrat:  59000000

Výrobky, činnosti

Teplárenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 213 222
Mobil: +420 602 730 244
Fax: 548 213 220
E-mail: polak@synerga.cz
WWW: www.synerga.cz

Kontaktní osoba

Martin Ing.Polák - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.