• Detail firmy

DISTAR CZ a.s.

Základní popis

Nástroje a nářadí, Výroba a prodej diamantových brusných a řezacích kotoučů, diamantových vrtných korunek, řezačů spár, brusek a fréz betonu.

Adresa

1. máje 228
504 01 Nový Bydžov

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25947443

Výrobky, činnosti

Nástroje a nářadí

Výroba a prodej diamantových brusných a řezacích kotoučů, diamantových vrtných korunek, řezačů spár, brusek a fréz betonu. Disponujeme dvěmi různými technologiemi na výrobu diamantových segmentů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 773 029
E-mail: praha@distar.cz

Kontaktní osoba

Jiří Exner - Člen představenstva

Mobil: +420 724 029 186

Ing. VIKTOR ROHÁČ - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LUTOMA s. r. o.

Nabízíme výkup a prodej nevyužitých zásob průmyslového charakteru, nářadí, nástrojů, strojů, zařízení a různých zásob. Prodáváme svěráky, profilové nůžky, vysekávací lis, vlnitý plech, signovačky, bazénovou chemii a různé elektrické nářadí. Specializujeme se na výkup kovů, materiálu z tvrdokovu a drahých kovů. Provádíme likvidace kovových odpadů.

TILLMAN spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plotů, pletiva a vodoinstalačního materiálu. Prodáváme rovněž potřeby pro dům a zahradu, jako např. nářadí, hadice, zavlažovací program HT potrubí a mnoho dalšího.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.