• Detail firmy

PENSION NO.73

Základní popis

Ubytování v rodinných penzionech v jižní části Brna. Slouží k ubytování návštěvníkům Brna a jeho okolí, přijíždějících služebně nebo soukromě za obchodem, prací, turistikou, kulturou i sportem.

Adresa

Sokolnická 73
620 00 Brno - Tuřany

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65284682
DIČ:  CZ440606426
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Ubytování v rodinných penzionech v jižním Brně

Ubytování v rodinných penzionech v jižní části Brna. Slouží k ubytování návštěvníkům Brna a jeho okolí, přijíždějících služebně nebo soukromě.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 219 600
Mobil: +420 603 422 673
Fax: +420 545 232 280
E-mail: pension@pension-brno.cz
WWW: www.pension-brno.cz

Kontaktní osoba

Ing. Kamil Řádek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.

Luděk Vokáč - Keltská středověká krčma Avalon

Provozujeme středověkou restauraci, penzion a vinný sklípek ve Valticích. Nabízíme kvalitní a čerstvé jídlo z keltské a středověké kuchyně.

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.