• Detail firmy

CARAT Czech Republic s.r.o.

Základní popis

Poskytování a zprostředkování reklamních a marketingových služeb. Nabídka pomoci firmám při hledání dlouhodobé konkurenční výhody.

Adresa

Celetná 19/594
116 22 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45807922

Výrobky, činnosti

Reklama

Poskytování a zprostředkování reklamních a marketingových služeb. Nabídka pomoci firmám při hledání dlouhodobé konkurenční výhody.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 327 730
Telefon: +420 224 190 611
Telefon: +420 224 190 651
Fax: +420 222 328 370
E-mail: info.czech@carat.com
E-mail: carat@carat.cz
WWW: www.carat.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Chajda - Jednatel

Ing. Roman Filla - Jednatel

Další firmy v oboru

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

MOTOR, s.r.o.

Studio grafického designu se specializací na tvorbu log a řešení firemní identity. Naším hlavním zaměřením je design - obalový design, výroční zprávy, layout časopisů, lokalizace písem a corporate design. Sídlíme v Praze.

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.