• Detail firmy

ELEKTROSLUŽBY - MÜLLER KAREL

Základní popis

Provádíme stavby a rekonstrukce rodinných domů i bytů. Nabízíme rozvody elektrické instalace, měření, regulace a elektronické zabezpečení budov.

Adresa

Babice 129
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13282379

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační materiály a zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 631 084
Mobil: +420 602 232 200

Kontaktní osoba

Karel Müller - Majitel

Další firmy v oboru

ROGOŇ ELEKTRO, s.r.o.

Specializujeme se na bytové elektroinstalace a průmyslové elektroinstalace. Provádíme montáž hromosvodů, zabezpečovacích a kamerových systémů nebo domovních zvonků.

Pavel Vácha

Specializujeme se na průmyslové a bytové elektroinstalace - slaboproud. Realizujeme rozvody domovních telefonů, instalace a revize hromosvodů, revize elektrozařízení, satelitní a televizní rozvody, počítačové sítě, pohony vrat a bran a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti firmy, včetně referencí.

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.