• Detail firmy

BM Systém s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis osobních počítačů, HP Partner. Projektování a instalace počítačových sítí.

Adresa

Jubilejní 4
370 10 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48208302

Výrobky, činnosti

Kancelářská technika

Prodej a servis osobních počítačů na platformě Intel. Projektování a instalace počítačových sítí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 220 160
Mobil: +420 608 023 085
Mobil: 387 220 164
Fax: +420 387 220 160
E-mail: bmsystem@bmsystem.cz
WWW: www.bmsystem.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Jindra - Jednatel

Další firmy v oboru

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.

MH PC Servis s.r.o.

Věnujeme se servisu výpočetní, správě PC sítí a tvorbě webových stránek. Nabízíme kompletní zajištění pozáručních i záručních servisů PC, notebooků, mobilních telefonů, konfiguraci WiFi sítí, routerů, modemů a instalace OS Dále kompletní zajištění PC sítí- konfigurace serverů, tiskáren, PC stanic, kamerových systémů a vzdálenou podporu. Mimo jiné poskytujeme také hostingové služby.

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.