• Detail firmy

HT-Eurep Electronic s.r.o.

Základní popis

Prodej elektronických součástek a vývojových prostředků. Zastupování několik výrobců integrovaných obvodů, displejů, překladačů.

Adresa

Světova 1041/9
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63676991
DIČ:  008-63676991
Rok založení:  1995

Výrobky, činnosti

Polovodičové součástky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 313 053
Fax: +420 284 810 202
E-mail: info@hte.cz
WWW: www.hte.cz

Kontaktní osoba

RICHARD POSPÍŠIL - Jednatel

KARL UNTERSANDER - Jednatel

Pobočky

HT - Eurep Electronic s.r.o.
Námestie Osloboditeľov 18
031 01 Liptovský Mikuláš 1

Okres: Liptovský Mikuláš
Kraj: Žilinský
sk Slovenská republika
Další firmy v oboru

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.

Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.