• Detail firmy

AMOS SOFTWARE spol. s.r.o.

Základní popis

Prodej grafických aplikací pro klasické, internetové a multimediální publikování a archivace dokumentů.Pořádání vzdělávacích kurzů a školení.

Adresa

Patočkova 61
166 27 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47548321
DIČ:  CZ47548321
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  12
Roční obrat:  40000000

Výrobky, činnosti

Grafický software

Kontaktní údaje

Fax: +420 224 353 914
E-mail: sales@amsoft.cz
WWW: www.amsoft.cz

Kontaktní osoba

Ing. PAVEL KRČMÁŘ - Jednatel

MILAN BUZEK - Jednatel

Telefon: +420 284 011 211
E-mail: buzek@amsoft.cz
Další firmy v oboru

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.