• Detail firmy

AJETO spol. s r.o. Czech Glass Craft

Základní popis

Sklárna Ajeto produkuje luxusní a exkluzivní sklo, které můžete spatřit v uměleckých galeriích celého světa. Práci mistrů můžete shlédnout při exkurzi v Lindavě nebo ve sklářské restauraci Ajeto v Novém Boru. Dekorativní, umělecké sklo, lustry.

Adresa

Lindava 167
471 58 Lindava

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48288586
DIČ:  CZ48288586

Výrobky, činnosti

Repliky historického skla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 751 613
Telefon: +420 487 723 720
Telefon: +420 487 751 614
Fax: +420 487 751 612
E-mail: info@ajetoglass.com
WWW: www.ajetoglass.com

Kontaktní osoba

Bořek Šípek - Ředitel

Libor Fafala - Jednatel

Petr Novotný - Jednatel

Telefon: 487 751 613
E-mail: info@ajetoglass.com
Další firmy v oboru

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.

B + B RYTÉ SKLO

Naše společnost se specializuje na dekorování skla na zakázku. Dekorace provádíme v jakýchkoliv tvarech, i dle vlastních návrhů. Soustředíme se především na tyto dekorační techniky: rytí, listrování, zlacení, pískování skla, vysoký smalt apod. Zabýváme se rovněž výrobou skleněných pilníků. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o poskytovaných službách.

Ing. Josef Chlum - ELITE BOHEMIA

Společnost ELITE BOHEMIA, jeden z největších výrobců ověskových svítidel na světě, navazuje na staletími prověřenou tradici výrobců svítidel v Čechách a dále ji rozvíjí. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si luxusní kolekce originálních lustrů. Snažíme se o spokojenost obou dvou stran. Vaše spokojenost zajistí kompletní spokojenost u nás. Zakládáme si na profesionalitě a kvalitě.