• Detail firmy

BAWAX GASTRO s.r.o.

Základní popis

Prodej, montáž, servis, projekce, leasing gastronomické technologie, např. sporáky, fritézy, kotle, sklopné pánve a konvektomaty.

Adresa

Hornoměcholupská 518/68
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25753983
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  14

Výrobky, činnosti

Zařízení pro gastronomii

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 961 742
Mobil: +420 602 313 743
Fax: +420 271 961 742
E-mail: bawaxgastro@iol.cz
WWW: www.bawaxgastro.cz

Kontaktní osoba

Vratislav Pěkný - Jednatel

Další firmy v oboru

TeS, spol. s r. o. Chotěboř

Zabýváme se dodávkou vybavení pro gastroprovozy na klíč. Nabízíme stolní varné spotřebiče, konvektomaty, varnou techniku, vybavení pro výrobu pizzy, výčepní a barové zařízení, chladící a mrazící techniku, nářezové stroje, kráječe, mixéry, mlýnky, krouhače a škrabky na zeleninu, výrobníky čaje a kávy, myčky nádobí a samozřejmě i nerezový nábytek.

VIN Design s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej nábytku do restaurací, kaváren, jídelen, hotelů, kanceláří, konfečních místností, čekáren nebo i do domácností. Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku od prověřených výrobců.

MY GASTRO s.r.o.

Specializujeme se na dovoz italské kávy, čokolády a jiných horkých i ledových nápojů špičkové kvality. Nabízíme kvalitní italskou zrnkovou kávu, zrnkovou jednodruhovou kávu, italskou mletou kávu, teplé a studené sypané čaje, teplé a studené porcované čaje, horkou belgickou čokoládu, ledové jogurtové nápoje, kvalitní kakao, nejrůznější kávovary a profesionální drink mixery.