• Detail firmy

A-Z GRANIT spol. s r.o.

Základní popis

sekání písma, zlacení, výroba pomníků, památníky, kašny, fontány, broušení dlažeby, pískování soků, pečící kameny, kamenická projekce, osazovací práce

Adresa

V Zahradách 422
790 84 Mikulovice

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25841319
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Kamenictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 584 429 124
Mobil: +420 604 859 871
Mobil: +420 604 857 871
E-mail: az.granit@kamenictvi.com
WWW: kamenictvi.com

Kontaktní osoba

Pavel Hájek - Jednatel

Další firmy v oboru

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.