• Detail firmy

SILO TRANS s.r.o.

Základní popis

Zajištění vnitrostátní a mezinárodní přepravy.

Adresa

Dopravní 33
318 04 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64830756
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Kamionová doprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 381 530
Telefon: +420 377 381 531
Fax: +420 377 381 534
E-mail: silotrans.petr@inplus.cz
E-mail: silo@silo-trans.cz
WWW: www.silo-trans.cz

Kontaktní osoba

Josef Květoň - Jednatel

Další firmy v oboru

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.

PALIVA Stříbro, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je prodej pevných paliv. Dodáváme uhlí, brikety a palivové tvrdé i měkké dřevo, včetně řezání a štípaní dřeva. Dále se zabýváme prodejem štěrků a písků. Zajišťujeme autodopravu a skládání materiálu pásovým dopravníkem. Zboží připravíme dle individuálních požadavků zákazníka.